Oferujemy wszelkie prace stolarskie, spawalnicze i montażowe. Wykonujemy również termoformowanie płyt do długości 300 cm. U naszego kooperanta możemy wykonać obiekty o maksymalnym wymiarach limitowanych wyłącznie wymiarami kontenera, a więc 12 x 2.3 x 2.7 m. W przypadku większych realizacji, na przykład akwaria basenowe, tunele czy okna podwodne, możemy w niewidoczny i bezpieczny sposób kleić obiekt w procesie polimeryzacji.

Oferujemy każdy kształt, dowolne termoformowanie oraz wykończenie. Proces produkcyjny w Chinach trwa od jednego do dwóch miesięcy, zaś dostawa w zależności od środka transportu, wynosi od 6 do 9 tygodni. Każda produkcja przebiega w ramach naszych wewnętrznych procedur:

1. Realizacja projektu koncepcyjnego z określeniem funkcjonalności

2. Wykonanie projektu konstrukcyjnego wraz z wyłożeniem wskazań dla branż,
gdzie występuje styk branżowy

3. Produkcja na własnym zapleczu lub u kooperanta

4. Przesłanie raportu inspekcyjnego z Chin, lub dokumentacji fotograficznej z własnej produkcji

5. Transport, montaż i uruchomienie

6. Wydanie dokumentacji po odbiorze końcowym

Na produkty wykonane z akrylu udziałem 60-miesięcznej gwarancji,
na pozostałe komponenty 24-miesięcznej gwarancji.

BASENY

Baseny, okna i tunele akrylowe

AKWARYSTYKA

Akwaria i Ekspozycje akrylowe

PRZEMYSŁ

Akryl wykorzystywany w przemyśle

Technologia

o PMMA

PMMA jest co prawda bardziej miękkie niż szkło, ale przy prawidłowej eksploatacji, nie stanowi to żadnego problemu. W przypadku uszkodzenia akryl można wielokrotnie naprawiać, przywracając wielokrotnie w pełni stan pierwotny.

Termoformowanie

PMMA

Największą i najbardziej unikalna cechą PMMA, niedostępną dla szkła kwarcowego, jest możliwość dowolnego termoformowania. Aby uzyskać zakładany kształt panelu, wykonuje się negatywową formę czyli tzw „kopyto”. Na tym elemencie mocuje się płytę o wyliczonej grubości i trafia ona do zimnego pieca.

Produkcja

z PMMA

Oferujemy każdy kształt, dowolne termoformowanie oraz wykończenie. Proces produkcyjny w Polsce czy Chinach trwa od jednego do dwóch miesięcy, zaś dostawa w zależności od środka transportu i kraju produkcji, wynosi od 1 do 9 tygodni.